חברת OZ יצרנית גלגלי הסגסוגת למכוניות ולאופנועים, הינה מותג מוביל ומנצח בעולם המרוצים, ועד כה צברה יותר מ -150 תארים על מסלולי הפורמולה 1, ה- WRC ועוד. 

עם קרוב ל-50 שנות ניסיון בענף, OZ שמה לעצמה כמטרה לספק מוצרים מעולים בהיבטי המחקר, הטכנולוגיה, התכנון, האיכות והערך. זאת תוך ייצוג של מורשת העיצוב האיטלקי, שימור חווית השטח של עולם המרוצים, ועמידה קפדנית בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.
כחלק ממיזוג זה של ערכים מסורתיים וחזון חדשני OZ מפתחת פתרונות המותאמים אישית לדרישותיהם המיוחדות והאקסקלוסיביות של יצרני רכבי יוקרה אייקוניים כמו פרארי, למבורגיני, מזראטי, אסטון מרטין, לוטוס ומקלארן,

לכל מוצרי OZ הסמכת ISO 9001, שהונפקה על ידי רשות התחבורה (ה- (KBA הגרמנית והם מאושרים על ידי TUV, מכון הבדיקה הבין לאומי לבטיחות ואיכות.

מותגים מובילים

O.Z

חברת OZ יצרנית גלגלי הסגסוגת למכוניות ולאופנועים, הינה מותג מוביל ומנצח בעולם המרוצים, ועד כה צברה יותר מ -150 תארים על מסלולי הפורמולה 1, ה-WRC ועוד.

WANDA TYRE

מאז היוסדה בשנת 1988, קבוצת TIANJIN WANDA ושות' בע"מ צמחה והתפתחה כיצרן מקצועי ומוביל של צמיגים בעלי ביצועים גבוהים. לחברה שני מפעלי ייצור ב-TIANJIN וב- HEBEI.

SAFERICH

חברת Fengyuan Shandong ייצור צמיגים ושות' בע"מ, נמצאת בבעלות משותפת של ממשלת סין וקבוצת שאנדונג אנרגיה ומעסיקה למעלה מ-1,400 עובדים. לחברה כושר ייצור של עשרות מיליוני צמיגים בשנה.

YUELING

חברת יולינג,Zhejiang Yueling co., הינה יצרן סיני מוביל של חישוקי סגסוגת אלומיניום לרכבי נוסעים, רכבי שטח 44X, רכבי מרוץ ואופנועים. כמו כן החברה מייצרת חישוקים קלים לאוטובוסים רכבי משא ונגררים.

DAVANTI

DAVANTI היא חברת צמיגים אנגלית הדואגת לבטיחות הגבוהה ביותר בייצור הצמיגים, עם דירוג A באחיזה בכביש רטוב והפחתת רעש משמעותית ביחס למתחרים.